CYM ELEKTRONİK 2006 yılında altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başlamış, bu faaliyetlerin tamamlanmasından sonra  İstanbul-İkitelli mevkiindeki üretim alanına sahip tesisinde led aydınlatma üretimleri ve çözümleri konusundaki faaliyetine devam etmektedir.

CYM ELEKTRONİK, Aydınlatma çözümleri konusunda ülkemizde ve yurt dışında akla ilk gelen firma olmayı hedeflemektedir.

Konusunda uzman elektronik mühendisleri, satış uzmanları , proje yöneticileri, operasyon yöneticilerini bünyesinde barındırmakta olan firmamız bu ekip ile her adımda proje geliştirme ve rehberlik hizmeti de sunmaktadır. Temel felsefemiz; profesyonel bir ekibin ışığında aydınlatmanın ne denli sihirli bir dokunuşa dönüştüğünü göstermek olmuştur. Tasarladığımız ürünler kısa zamanda yurt dışında yakından tanınmaya başlanmış ve firmamız ihracat alanında ciddi bir ivme kazanmıştır.

Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün adına gerekli bütün standartları AR-GE aşamasından üretim ve paketleme aşamasına kadar titizlikle test edip ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sorunsuz şekilde ulaştırmayı kendimize ilke edindik.

CYM ELEKTRONİK olarak dünyada gerçekleşen teknolojik yenilikleri yakından takip ederek gelişen teknoloji ışında ürün gamımızı güncellemeye ve genişletmeye yoğun bir gayret gösteriyoruz.

Bizler tamamen çevre dostu ve enerji sarfiyatında siz değerli müşterilerimize kararlılık sağlayıcı projeler ve ürünler üretiyoruz. Sizlere ışığın ne denli bir gücü olduğunu ve doğru bakış açılarıyla ışığın ne denli bir zerafete dönüştürülebileceğini göstermek istiyoruz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir